drogeria-header
CENTRUM HANDLOWE KRUPÓWKI 40
drogeria

Zastanawiasz się, gdzie w Zakopanem znajduje się dobrze wyposażony sklep z kosmetykami? Krupówki 40 to miejsce idealne na tego typu zakupy! Znajdziesz tu profesjonalne drogerie, setki doskonałych produktów i niezwykle przyjazną obsługę, która z przyjemnością doradzi Ci w wyborze najlepszych kosmetyków.

Sklepy z kosmetykami na Krupówkach

Bogata oferta drogeryjna naszej galerii obejmuje produkty znanych i cenionych marek. Jesteśmy przekonani, że Tobie również uda się odnaleźć tutaj sprawdzone i ulubione kosmetyki! Warto dodać, że pochodzą one tylko od rekomendowanych producentów, którzy stale rozwijają swoją ofertę, uwzględniają najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny.

Drogeria Zakopane

W drogeriach Galerii Krupówki 40 kupisz zarówno produkty kosmetyczne codziennego użytku, jak i te zarezerwowane na specjalne okazje. Jeśli zatem potrzebujesz czerwonej szminki na nieoczekiwane wyjście, skończyły Ci się ulubione perfumy lub po prostu szukasz czegoś wyjątkowego, odwiedź nasze centrum i znajdź najlepszy sklep z kosmetykami na Krupówkach.

logo_ZIAJA

Ziaja to znana i bardzo lubiana marka kosmetyków tworzonych z wielką pasją i doświadczeniem. Produkty, które nie tylko doskonale wspomagają codzienną pielęgnację, ale są również źródłem przyjemności i dobrego samopoczucia czekają na Was w sklepie Ziaja dla Ciebie. Pełna oferta, profesjonalne doradztwo w przyjemnej atmosferze, produkty specjalne i wyjątkowe promocje- Ziaja dla Ciebie zaprasza. 

 

Ziaja is a well-known and popular cosmetic brand created with great passion and experience. Ziaja products that provide excellent daily care, being  a source of pleasure and well-being, are waiting for you at Ziaja dla Ciebie shops.

Wide range of products, professional advisors and pleasant atmosphere, limited edition products and great promotions! Visit Ziaja dla Ciebie shop any time/now!