drogeria-header
CENTRUM HANDLOWE KRUPÓWKI 40

drogeria

Zastanawiasz się, gdzie w Zakopanem znajduje się dobrze wyposażony sklep z kosmetykami? Krupówki 40 to miejsce idealne na tego typu zakupy! Znajdziesz tu profesjonalne drogerie, setki doskonałych produktów i niezwykle przyjazną obsługę, która z przyjemnością doradzi Ci w wyborze najlepszych kosmetyków.

Sklepy z kosmetykami na Krupówkach

Bogata oferta drogeryjna naszej galerii obejmuje produkty znanych i cenionych marek. Jesteśmy przekonani, że Tobie również uda się odnaleźć tutaj sprawdzone i ulubione kosmetyki! Warto dodać, że pochodzą one tylko od rekomendowanych producentów, którzy stale rozwijają swoją ofertę, uwzględniają najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny.

W drogeriach Galerii Krupówki 40 kupisz zarówno produkty kosmetyczne codziennego użytku, jak i te zarezerwowane na specjalne okazje. Jeśli zatem potrzebujesz czerwonej szminki na nieoczekiwane wyjście, skończyły Ci się ulubione perfumy lub po prostu szukasz czegoś wyjątkowego, odwiedź nasze centrum i znajdź najlepszy sklep z kosmetykami na Krupówkach.

3256

Ziaja to znana i bardzo lubiana marka kosmetyków tworzonych z wielką pasją i doświadczeniem. Produkty, które nie tylko doskonale wspomagają codzienną pielęgnację, ale są również źródłem przyjemności i dobrego samopoczucia czekają na Was w sklepie Ziaja dla Ciebie. Pełna oferta, profesjonalne doradztwo w przyjemnej atmosferze, produkty specjalne i wyjątkowe promocje- Ziaja dla Ciebie zaprasza. 

 

Ziaja is a well-known and popular cosmetic brand created with great passion and experience. Ziaja products that provide excellent daily care, being  a source of pleasure and well-being, are waiting for you at Ziaja dla Ciebie shops.

Wide range of products, professional advisors and pleasant atmosphere, limited edition products and great promotions! Visit Ziaja dla Ciebie shop any time/now!

graf-4223-banney-do-menu-k_2

Kontigo to sklep kosmetyczny z wyjątkową obsługą oraz asortymentem dostępnym w przystępnej cenie dla każdej kobiety, by mogła poczuć się zadbana.

W ofercie sklepów znajdują się wyłącznie produkty kosmetyczne do makijażu oraz pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, zapachy i akcesoria, aby zapewnić polskim kobietom dokładnie to, czego potrzebują dla podkreślenia swojej urody. Kontigo zapewnia swoim Gościom niezrównaną obsługę o indywidualnym charakterze, uporządkowane, higieniczne strefy do testowania produktów z naturalnym oświetleniem, jak również usługę makijażu. Mając na uwadze trudności w dopasowaniu produktów odpowiednich do indywidualnych potrzeb kobiet, nasz wyspecjalizowany personel oferuje pomoc w dobraniu idealnych produktów oraz edukację w zakresie metod ich aplikacji.

 

Zapraszamy na bezpłatne lekcje makijażu – szczegóły w sklepie u konsultantek Kontigo oraz na FB/Kontigo, Instagram/Kontigo oraz na Snapchat: KONTIGO_PL

 

Poznaj Harrego J. – oficjalnego kreatora makijażu Kontigo. Śledź go na FB/HarryJMakeup, Instagram/HARRYJMAKEUP oraz na Snapchat: HARRYJMAKEUP