restauracja-header

Restauracje w Zakopanem

Zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść w Zakopanem? Zapraszamy do wyjątkowego kompleksu restauracyjnego w centrum handlowym Krupówki 40. Przestrzeń zlokalizowana jest na ostatnim piętrze budynku, dzięki czemu możesz rozkoszować się nie tylko doskonałym jedzeniem, ale również spektakularnym widokiem na Tatry.

Restauracja Góralski Browar

Kompleks gastronomiczno-eventowy Góralski Browar tworzą dwie restauracje oraz kawiarnia. Proponujemy zróżnicowane menu, w którym znajdziesz potrawy kuchni regionalnej, jak i smaki z różnych stron świata. Napijesz się tutaj również pysznej, świeżo parzonej kawy. Nasi goście mogą liczyć na najwyższy poziom obsługi, a ich komfort jest dla nas absolutnym priorytetem.

Góralski Browar to przede wszystkim dobre jedzenie, piękne widoki i świetna obsługa. Osobom poszukującym rozrywki w Zakopanem możemy zaproponować szereg wydarzeń, które cyklicznie odbywają się w naszym centrum: od koncertów i spotkań, aż po imprezy taneczne i biesiady. O wszystkich eventach informujemy na bieżąco, dlatego serdecznie zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych!

Gdzie zjeść na Krupówkach w dobrej atmosferze i ze wspaniałym widokiem? Do zobaczenia w naszej galerii!

duzyTaras

Góralski Browar to przestrzeń gastronomiczno-eventowa w sercu Zakopanego – na ostatnim piętrze Centrum Handlowego Krupówki 40. Kompleks tworzą dwie restauracje o zróżnicowanym menu oraz kawiarnia. Zapraszamy do skosztowania kuchni regionalnej i światowej, a także na świeżo parzoną kawę z widokiem na Tatry. Dla rodziców mamy świetną wiadomość – na 2. piętrze Centrum Handlowego stworzyliśmy atrakcyjną strefę zabaw dla dzieci, dzięki której będziecie mogli oddać się kulinarnym doświadczeniom. Dla tych zaś, którzy szukają niestandardowych wydarzeń, będziemy regularnie przygotowywali coś wyjątkowego! Śledźcie nas na bieżąco i do zobaczenia pod adresem Krupówki 40 przez cały rok!