spozywczy-header
Spożywczy

Zdajemy sobie sprawę, że konsumenci bardzo często odwiedzają centrum handlowe tylko w celu zrobienia zakupów spożywczych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy przestrzeń, która pozwoli Ci zaspokoić podstawowe potrzeby. W galerii Krupówki 40 znajdziesz świetnie wyposażone markety, najświeższe produkty i wiele promocji.

Sklepy spożywcze i markety na Krupówkach

Jeśli chodzi o różnego rodzaju wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze i markety, Zakopane (a w szczególności Krupówki) nie ma zbyt szerokiej oferty handlowej. Na najniższym poziomie Galerii Krupówki 40 znajdziesz jednak sklep, który pozwoli ci szybko i sprawnie zrobić najpotrzebniejsze zakupy bez konieczności oddalania się od centrum miasta.

teatime

Delikatesy Tea Time
Herbaty, Kawy ze wszystkich stron świata, octy balsamiczne , oleje , przyprawy , porcelana , wina a także specjalne edycje whiskey

iqos

Wyspa IQOS to miejsce, gdzie dorośli użytkownicy wyrobów tytoniowych lub wyrobów zawierających nikotynę mogą kupić podgrzewacze do tytoniu IQOS, wkłady tytoniowe oraz akcesoria do personalizacji takie jak etui, nakładki, nasadki, futerały czy ładowarki. Kupując natomiast akcesoria czyszczące, odpowiednio zadbasz o swój podgrzewacz do tytoniu. Na miejscu Eksperci IQOS odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą pomocy technicznej.