rozrywka-header
Rozrywka

Każdy rodzic lub opiekun dobrze wie, jak istotne jest, aby w ofercie galerii handlowej pojawiła się rozrywka dla dzieci. W Galerii Krupówki 40 zdecydowanie jej nie brakuje i możemy pochwalić się naprawdę bogatą ofertą aktywności dla najmłodszych. Jeśli zatem interesują Cię tylko najlepsze atrakcje dla dzieci w Zakopanem, koniecznie odwiedź Centrum Handlowe Krupówki 40!

Wyjątkowe atrakcje dla dzieci, Krupówki 40

Możemy zaproponować Wam wizytę w wyjątkowej Galerii Figur Stalowych, rozgrywki zręcznościowe lub wspaniałą zabawę w Muzeum Szczęścia. Każda z tych atrakcji dostarczy najmłodszym niesamowitych wrażeń, które z pewnością będą wspominać jeszcze długo po zakończonej wizycie. Co ważne, nasze atrakcje to nie tylko rozrywka dla dzieci, ale również dla całej rodziny. Wspólny czas możecie spędzić też w naszej restauracji Góralski Browar.

Atrakcje dostępne w Centrum Krupówki 40

Wszystkie dziecięce atrakcje dostępne w centrum Krupówki 40 są w pełni bezpieczne i dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Jeśli potrzebujesz chwilowej opieki dla swojego dziecka, ponieważ musisz coś pilnie załatwić, nasze animatorki chętnie Ci pomogą!

Jeśli zatem chcecie znaleźć naprawdę wyjątkowe atrakcje dla dzieci, Krupówki 40 to miejsce, które zdecydowanie powinniście odwiedzić!

gallery-of-steel-figures-logo-2x

Witamy w Galerii Figur Stalowych, jedynej takiej atrakcji turystycznej na świecie, gdzie można spotkać rzeźby inspirowane postaciami z bajek, filmów science fiction, polityków, gwiazdami świata muzyki, zwierzętami, a także rzeźbami inspirowanymi najdroższymi hitami motoryzacji. Autoroboty, Steel Man czy Łowca wykonane zostały z elementów pochodzących z recyklingu złomu stalowego.

 

W wyjątkowym otoczeniu tworzymy niepowtarzalne widowisko z udziałem – rzeźb robotów, bohaterów filmów i kreskówek dla dzieci, postaci filmowych oraz perfekcyjnie odwzorowanych rzeźb samochodów. Wszystkie nasze rzeźby powstały w wyniku przetworzenia i obróbki elementów pochodzących ze złomu. Zmieniamy go w imponujące, niesamowite dzieła sztuki , które są podziwiane na całym świecie tak jak figury woskowe w muzeum Madame Tussaud.

logo

Salon gier Game Planet wyposażony w gry zręcznościowe, symulatory oraz stoły do gry w bilard, to świetna rozrywka dla całej rodziny.
W lokalu funkcjonuje system Redemption który polega na tym że gry zręcznościowe wydają bilety, ich ilość zależy od uzyskanego wyniku w grze, a następnie można je wymieniać na nagrody.
Game Planet to wyjątkowa rozrywka i możliwość wygrania ciekawych nagród.
Zapraszamy!

be_happy_edited

Muzeum szczęścia. Be Happy Museum to miejsce gdzie marzenia się spełniają a wyobraźnia zamienia się w słodkie i kolorowe doznania. To miejsce, gdzie iluzja wprawia w osłupienie i rozbawia do łez. Dziesiątki scen do robienia zdjęć, basen z piankami Marshmallow, bananowa huśtawka, magiczny jednorożec i wiele wiele innych. Naszą misją jest kultywowanie szczęścia, dzielenie się dobrymi wspomnieniami i uczynienie świata jeszcze bardziej słodkim! Odwiedź nas i podziel się ze światem swoimi najlepszymi zdjęciami!