Centrum Handlowe Krupówki 40

Salomon – ceniony sklep sportowy. Odwiedź salon w Zakopanem!

sklep salomon zakopane

Planujesz górską wędrówkę, a może zimowy wyjazd na narty? Niezależnie, którą z tych opcji wybierzesz, jedno jest pewne – potrzebujesz wysokiej jakości obuwia i odzieży, które zapewnią Ci maksymalny komfort niezależnie od warunków atmosferycznych. Wszystko, co niezbędne znajdziesz w sklepie sportowym Salomon w Zakopanem.

Najwyższa jakość i innowacyjne rozwiązania

Marka Salomon narodziła się w samym sercu Alp, gdzie w 1947 roku pasjonaci narciarstwa otworzyli rodzinny biznes. Z czasem niewielki sklep z krawędziami do nart przekształcił się w prężnie działający biznes cieszący się uznaniem turystów i narciarzy z całego świata.

Co zadecydowało o tym, że rodzinna firma przekształciła się w markę cenioną na całym świecie? Z pewnością wysoka jakość oferowanych produktów, a także innowacyjne technologie wykorzystywane przy tworzeniu produktów.

Jeden z założycieli marki, George, wykazywał zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań już od początku istnienia marki (w 1952 roku stworzył maszynę, która umożliwiła automatyzację produkcji krawędzi do nart). Tak też zostało do dziś,  ponieważ innowacyjne rozwiązania sprawiają, że produkty tej marki zapewniają maksymalną wygodę nawet w ekstremalnych warunkach.

Bogaty asortyment, dzięki któremu znajdziesz produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Można powiedzieć, że początki marki były dość niepozorne. W końcu był to rodzinny biznes ze skromną ofertą. Jednak wraz z upływem czasu wszystko zmieniło się o 180 stopni. Dziś Salomon to marka ceniona na całym świecie, która może poszczycić się nie tylko najwyższej jakości produktami, ale i bardzo bogatą ofertą.

Znajdziesz w niej wiele różnych produktów, więc nie będziesz mieć problemu, aby dostosować je do swoich potrzeb. Marka oferuje techniczną odzież dedykowaną miłośnikom narciarstwa, biegów terenowych, trekkingu oraz innych aktywności na świeżym powietrzu. Poza tym w sklepie sportowym Salomon w Zakopanem znajdziesz wysokiej jakości obuwie, które sprawdza się w każdych warunkach.

Warto wspomnieć, że nas sklep Salomon to jeden z 7 oficjalnych salonów w całej Polsce. Dzięki temu możemy pochwalić się najszerszą ofertą, a Ty możesz tylko zyskać na sezonowych przecenach! 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *