Centrum Handlowe Krupówki 40

Soczewkomat w Zakopanem – znajdziesz go w naszej galerii!

soczewkomat Zakopane

Przyjechałeś na narty lub górskie wędrówki do Zakopanego i martwisz się, co zrobisz, gdy będziesz potrzebować nowych soczewek? Bez obaw! W galerii zlokalizowanej w samym sercu Zakopanego znajdziesz soczewkomat.

Czym jest soczewkomat i jakie ma zalety?

Widok automatów z kawą, herbatą, czy przekąskami nie jest niczym zaskakującym. Jednak okazuje się, że dzięki takim maszynom możesz kupić nie tylko jedzenie czy picie na drogę. W nowoczesnych automatach dostaniesz nawet soczewki kontaktowe!

Soczewkomat to jak sama nazwa mówi, automat z soczewkami. Apteki w miejscach turystycznych bywają bardzo zatłoczone. Dlatego jeśli chcesz uniknąć stania w kolejkach i zaoszczędzić czas możesz kupić soczewki w soczewkomacie.

Nie musisz go długo szukać. Soczewkomat znajdziesz w centrum handlowym Krupówki 40. To galeria zlokalizowana w samym centrum Zakopanego, więc możesz zrobić zakupy podczas spaceru po Krupówkach. Przy okazji masz możliwość kupienia innych niezbędnych rzeczy, ponieważ w centrum handlowym znajdują się m.in. sklepy z odzieżą i obuwiem sportowym, kosmetykami, produktami spożywczymi.

Jakie jeszcze zalety ma soczewkomat oprócz tego, że pozwala zaoszczędzić czas? Niewątpliwym atutem jest duży wybór soczewek. Bez problemu kupisz w nim produkty o szerokim zakresie od znanych marek (m.in. Clean Active, Air Optix, FitVew).

Inną zaletą jest wygoda zakupów. Nie chodzi tu wyłącznie o to, że korzystając z soczewkomatu unikasz stania w długich kolejkach. Dobra lokalizacja, szeroki wybór produktów, liczne rabaty, a także możliwość płacenia kartą znacznie ułatwiają zakup soczewek.

Jak działa soczewkomat?

Nigdy nie korzystałeś z soczewkomatu i zastanawiasz się, czy nie będziesz miał problemu z jego obsługą? Nie musisz się o to martwić, ponieważ zakup soczewek w soczewkomacie jest banalnie prosty.

Dzięki wygodnemu menu możesz w prosty sposób wybrać konkretny produkt. Następnie wystarczy wybrać moc soczewek i dokonać płatność.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *