Centrum Handlowe Krupówki 40

Coraz bardziej eko! Zapraszamy do sklepu Kontigo w naszej galerii!

drogeria w zakopanem

Ogromny wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała powoduje, że przy sklepowej półce wielu z nas może czuć się nieco zagubionych, nie wiedząc, co wybrać. Bez względu na to, jaki jest Twój typ cery i jakie masz z nią problemy, zawsze warto wybierać kosmetyki naturalne. To trend, który w ostatnim czasie jest coraz bardziej popularny wśród Polek – i słusznie! Twoja skóra może naprawdę pokochać kremy, mydła, peelingi, balsamy z dobrym składem!

Polki coraz chętniej wybierają kosmetyki naturalne

Wiele z popularnych kosmetyków zawiera w swoim składzie sztuczne, chemiczne składniki, które mogą działać wysuszająco, powodować podrażnienia czy alergie. Na dłuższą metę ich stosowanie może mieć wpływ na kondycję skóry i procesy starzenia: są to na przykład parabeny, SLS-y, sztuczne barwniki, glikole, PEG-i czy oleje mineralne. W wielu przypadkach sporadyczne stosowanie tego typu produktów nam nie zaszkodzi, jednak po latach regularnego użytkowania możemy zauważyć negatywne konsekwencje. Z tego powodu podczas wizyty w drogerii warto czytać składy kosmetyków i poszukiwać tych, które bazują na naturalnych składnikach, takich jak ekstrakty roślinne czy maceraty. Bardzo często są one znacznie łagodniejsze dla skóry, a w wielu przypadkach również zostały wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska.

Szeroki wybór kosmetyków naturalnych w drogerii w Zakopanem

Zapraszamy do Centrum Handlowego Krupówki 40, gdzie znajdziesz sklep marki Kontigo. Ta ceniona drogeria w swojej ofercie mocno eksponuje produkty naturalne. Wśród nich wyróżniają się produkty marki Biolove – to między innymi balsamy, żele pod prysznic, kremy do rąk, szampony, odżywki, masła do ciała i peelingi. Warto także zwrócić uwagę na polską markę Mokosh, która oferuje produkty pielęgnacyjne do ciała i twarzy bez szkodliwych substancji i propaguje poszerzenie wiedzy na temat środowiska. W naszej drogerii w Zakopanem znajdziecie też delikatne produkty dla dzieci marki Sylveco. Zapraszamy!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *