Centrum Handlowe Krupówki 40

Salon firmowy Fischer już otwarty!

sklep fischer zakopane

Kolejny sklep ze świetną ofertą w Centrum Handlowym Krupówki 40! Tym razem serdecznie zapraszamy do firmowego salonu marki Fischer – uznanego producenta nart i sprzętu narciarskiego, którego tradycja sięga początków XX wieku!

Zapraszamy do nowego sklepu narciarskiego w Centrum Krupówki 40!

Fischer to marka z wieloletnią tradycją. Jej początków należy doszukiwać się w roku 1924 w Austrii, a dokładniej w małym miasteczku Ried Im Innkreis, gdzie Josef Fischer Senior rozpoczął produkcję drewnianych sanek. Z czasem firma zajęła się także projektowaniem doskonałej jakości nart, których popularność znacznie wzrosła po roku 1964. To właśnie wtedy Egon Zimmermann zdobył złoty medal w narciarstwie alpejskim, jadąc na nartach marki Fischer.

Producent ten znany jest przede wszystkim z wykorzystywania najnowszych technologii, dzięki czemu jakość oferowanych produktów jest na najwyższym poziomie. Narciarskie sklepy w Zakopanem oferują co prawda sprzęt tego brandu, jednak jedyny firmowy salon Fischer znajduje się od teraz właśnie w naszym Centrum Krupówki 40.

Fischer, czyli narty dla każdego

Oferta marki Fischer jest niezwykle bogata i nastawiona na każdy poziom umiejętności narciarskich. W salonie znajdziesz zatem zarówno sprzęt dla osób początkujących narciarzy, jak i zaprawionych miłośników tego wyjątkowego sportu. Wszystkie produkty wykonane są z niezwykle trwałych i starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu zakup nart Fischer jest inwestycją na długie lata, a komfort ich użytkowania z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie marki znajdują się narty dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci.

Kolejne nowe sklepy w Zakopanem!

W naszym Centrum Handlowym Krupówki 40 wciąż pojawiają się nowe salony,  dlatego gorąco zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej oferty! Staramy się odpowiadać na wszelkie potrzeby zarówno turystów, jak i mieszkańców naszego miasta, dlatego już niedługo możecie spodziewać się kolejnych rewelacji!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *