Centrum Handlowe Krupówki 40

Gdzie dobrze zjeść w Zakopanem?

restauracja w zakopanem

Planując urlop w Zakopanem, często skupiamy się na kwestiach podstawowych – poszukiwaniu noclegu i planowaniu atrakcji. Dzięki temu można dobrze zorganizować czas i wykorzystać go do maksimum. Warto pomyśleć również o tym, gdzie będziemy się stołować, by zjeść smacznie i zdrowo. 

Dobra restauracja w Zakopanem

Najwygodniej będzie wybrać takie miejsce, które nie jest zbytnio oddalone od centrum. Umiejscowiona w głównym punkcie miasta, jedyna galeria w Zakopanem przyciąga turystów. Pozwala w jednym miejscu kupić wszystko, co potrzebne. Mowa o nowopowstałym Centrum Handlowym Krupówki 40, które mieści wiele sklepów, a także restaurację, cukiernie i fantastyczne atrakcje dla dzieci. Świetnym wyborem podczas zwiedzania Zakopanego będzie wybór karczmy Góralski Browar. To niezwykle ciekawe miejsce, w którym z pewnością dobrze zjesz i poczujesz góralski klimat! 

Co zjeść w restauracji Góralski Browar?

W Góralskim Browarze dominuje przede wszystkim kuchnia regionalna oraz europejska. Goście mogą zjeść tutaj zarówno śniadanie, jak i lunch, obiad i kolację. Restauracja serwuje także pyszne desery. Smakosze piwa znajdą tutaj regionalne propozycje rzemieślniczych, typowo góralskich piw. W menu znajdziemy między innymi tradycyjne grillowane oscypki, regionalne placki – moskole, pizze i makarony. 

Galeria w Zakopanem Krupówki 40 to miejsce, które dzięki swojemu położeniu gwarantuje piękne widoki. Restauracja Góralski Browar znajduje się na najwyższym piętrze galerii, dzięki temu pełni rolę swoistego tarasu widokowego. W Góralskim Browarze można dobrze zjeść, a także poczuć prawdziwą magię Zakopanego. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci! Rodzice znajdą chwilę, by spróbować piw rzemieślniczych, a dzieci mogą nieskrępowanie biegać i bawić się w Game Planet, Be Happy i w Galerii Figur Stalowych.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *