Centrum Handlowe Krupówki 40

Krupówki 40 – kiedy brak pomysłu na wspólny czas z rodziną

centurm-handlowe-krupowki

Rodzinny urlop to przez wielu czas wyczekiwany w ciągu roku. Niekiedy jednak przyprawia rodziców o ból głowy. Dzieci, jak wiadomo, nie lubią nudy, więc jeśli nie zaplanujemy im odpowiednio czasu, urlop może stać się prawdziwą udręką. Jeśli planujesz ferie w Zakopanem, korzystanie z typowo górskich atrakcji, takich jak wędrówki po szlakach latem, czy narty zimą, może być niewystarczające. Na szczęście ten turystyczny kurort oferuje atrakcje dla całej rodziny.

Jak zapewnić swojej rodzinie niezapomniany wyjazd do Zakopanego?

Stolica polskich gór to świetne miejsce do spędzenia urlopu z rodziną. Piękne widoki, niepowtarzalny klimat oraz morze atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku. Wszystko to zachęca, by na wakacje czy ferie wybrać właśnie tę destynację. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekend czy na tydzień, atrakcji nie zabraknie. A gdy znudzą się piesze wędrówki, przeglądanie stoisk z lokalnymi pamiątkami czy kolejny dzień spędzony na stoku, wówczas z pomocą przychodzą miejsca, które zapewnią rozrywkę dla wszystkich członków rodziny. Miejscem godnym uwagi jest na pewno centrum handlowe Krupówki 40.

Centrum rozrywki w sercu Zakopanego

Krupówki 40 to galeria w Zakopanem, w której znajdziesz nie tylko sklepy, ale również rozrywkę dla całej rodziny. W swoje progi zaprasza m.in. Galeria Figur Stalowych. To jedyne takie miejsce na świecie. Można tu zobaczyć rzeźby inspirowane postaciami z bajek, ale nie tylko. Warto dodać, że wszystkie instalacje powstały z recyklingu złomu stalowego. Kolejna propozycja, to Be Happy Museum. Odrobina iluzji, która zachwyca oraz rozbawia do łez, pozwalając zabrać ze sobą śmieszną pamiątkową fotografię ze wspólnego wyjazdu. Dla fanów gier zręcznościowych, symulatorów i gry w bilard idealną propozycją będzie Game Planet. To nie tylko wspaniała rozrywka dla całej rodziny, ale również możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Po tych licznych atrakcjach na pewno każdy zgłodnieje. Wtedy warto wybrać się do restauracji Góralski Browar i skosztować kuchni regionalnej oraz europejskiej w najlepszym wydaniu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *