Centrum Handlowe Krupówki 40

Jak zaplanować udane ferie w Zakopanem?

atrakcje dla dzieci Zakopane

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze miejsce na spędzenie zimowych ferii to Zakopane. Stolica polskich gór oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Znajdą coś dla siebie wielbiciele sportów zimowych oraz fani relaksu np. w gorących termach. Dowiedz się, jak zaplanować udane ferie w Zakopanem!

Atrakcje dla dzieci – sporty zimowe

Ferie w Zakopanem to wspaniała nagroda dla wszystkich dzieci za udany semestr szkolny. To także okazja, aby wyszaleć się i odreagować nagromadzone emocje związane z nauką. Nie brak tu bajecznych stoków narciarskich i zjazdów dla snowboardzistów. Można bez trudności dopasować rodzaj aktywności do posiadanych umiejętności – trasy dostosowane są do poziomu umiejętności użytkowników. W Zakopanem znajdziesz także mnóstwo wypożyczalni sprzętu sportowego i instruktorów, którzy chętnie nauczą bezpiecznej jazdy na nartach lub snowboardzie. A po szaleństwach na stoku, zapraszamy na relaks do Centrum Handlowego Krupówki 40!

Nie tylko szaleństwa na stoku

Choć Zakopane jest kojarzone ze sportami zimowymi, to oferuje również inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Krupówki to najsłynniejszy trakt handlowy w całej Polsce, a spacery po nim obfitują nie tylko w mnogość dostępnych produktów, ale i rozrywek. Centrum handlowe w Zakopanem jest pełnie niezwykłych miejsc, które zapewnią niezapomniane wrażenia. Warto zwiedzić Galerię Figur Stalowych i zobaczyć postacie z bajek, filmów science fiction oraz popularnych seriali. Uwagę zwraca fakt, że wszystkie eksponaty powstały z recyklingowanego złomu, dzięki czemu atrakcja jest przyjazna środowisku. Fanom świata gier spodoba się w Game Planet. To idealne miejsce dla dzieci, jeśli nie dopisuje pogoda. Rodzice w tym czasie mogą wybrać się na najwyższe piętro galerii i spędzić miło czas w karczmie Góralski Browar.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *