Centrum Handlowe Krupówki 40

The North Face – sklep marki znajdziesz już w naszej galerii!

sklep the north face zakopane

Kolejne sklepy w Zakopanem pojawiają się w naszym Centrum Handlowym Krupówki 40! Tym razem zapraszamy na zakupy do firmowego salonu marki The North Face, czyli cenionego i profesjonalnego producenta sprzętu oraz akcesoriów górskich.

Sklep The North Face już otwarty!

W ofercie marki The North Face znajdziesz doskonałej jakości produkty górskie: zarówno alpejskie i wspinaczkowe, jak i narciarskie. Obecnie producent ten jest uznawany za numer 1 w rankingu wysokiej jakości odzieży, sprzętu, obuwia i różnego rodzaju akcesoriów. Co ważne, marka stawia przede wszystkim na wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań oraz pionierskich technologii, a wszystkie produkty powstają przy bliskiej współpracy działów rozwoju i badań z najlepszymi alpinistami, wspinaczami, narciarzami, snowboardzistami i podróżnikami. Pierwszy oficjalny salon tej marki znajduje się właśnie w naszym Centrum Handlowym Krupówki 40!

The North Face – z inspiracji do odkrywania

Głównym motto firmy The North Face jest Never Stop Exploring. Początków marki należy doszukiwać się w roku 1968 w kalifornijskim mieście San Francisco. Wspinaczkowa pasja Douglasa Tompkinsa i Dicka „Hap” Kloppa przerodziła się w decyzję o założeniu własnego brandu, który z czasem stał się popularny na całym świecie. Początkowo marka zajmowała się produkcją i dystrybucją specjalistycznego sprzętu wspinaczkowego, a rozpoznawalność zdobyła za sprawą swoich idei, czyli pasji do odkrywania i stawiania czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Najlepsze sklepy w Zakopanem? Centrum Handlowe Krupówki 40!

Jeśli poszukujesz bogatej oferty handlowej w jednym miejscu, nasze Centrum Handlowe Krupówki 40 z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Co ważne, wciąż się rozwijamy i otwieramy kolejne sklepy, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w mieście. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Centrum!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *