Centrum Handlowe Krupówki 40

Zanim wybierzesz się na narty… Skompletuj odpowiednie wyposażenie

sklep narciarski zakopane

Szykujesz się na wymarzony wyjazd na narty? Nie wiesz, co może być wręcz niezbędne na stoku, a co będzie zbędnym balastem? Skorzystaj z naszej pomocy i skompletuj odpowiednie wyposażenie!

Lista rzeczy niezbędnych na stoku

Aby w ferworze przygotowań nic Ci nie umknęło, zacznij od zapisania rzeczy, które już masz, a które musisz dokupić. Podstawowe rzeczy, o które należy mieć ze sobą to sprzęt narciarski i odpowiednie ubranie.

  1. Sprzęt narciarski – co powinien zawierać?

Na stoku przydadzą się:

  • Narty i pokrowiec,
  • Buty narciarskie i torba do nich,
  • Kask, kije, gogle, ochraniacze,
  • Mały, podręczny plecak lub saszetka – umożliwią schowanie dokumentów, telefonu, kluczy.

Sprzęt narciarski dobiera się indywidualnie do każdej osoby, dlatego podczas jego kompletowania warto skorzystać z profesjonalnej porady, np. sklepie sportowym w Zakopanem. Narty różnią się od siebie długością, szerokością, twardością czy promieniem skrętu. Profesjonalna obsługa dobierze je w taki sposób, by każdy zjazd był prawdziwą przyjemnością!

  • Odpowiednia odzież sportowa

Strój na narty powinien być przede wszystkim wygodny i funkcjonalny. Należy zadbać o komfort termiczny tak, aby nie było nam zbyt ciepło ani zbyt zimno, a także uwzględnić warunki na stoku, które mogą się zmienić. Jeśli planujesz spędzić na nartach cały dzień, od świtu aż do zmierzchu, koniecznie włóż bieliznę termiczną. Nieocenione będą też rękawice narciarskie, czapka/kominiarka pod kask, skarpety narciarskie, spodnie narciarskie oraz wygodna, ciepła kurtka. W bardzo niskich temperaturach przyda się również dodatkowa bluza. Wszystko to znajdziesz w sklepach sportowych w naszej galerii na Krupówkach! Oprócz klasycznych, tradycyjnych fasonów odzieży narciarskiej oferujemy również najnowsze trendy i kolory, dzięki którym na stoku poczujesz się modnie.

Odpowiednio skompletowane wyposażenie i wygodna, funkcjonalna odzież sprawią, że wypad na narty będzie o wiele bardziej przyjemny!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *