Centrum Handlowe Krupówki 40

Atrakcje dla dzieci w Centrum Handlowym Krupówki 40

atrakcje dla dzieci krupowki

Dzieci są najbardziej wymagającymi turystami. Szybko się nudzą, lubią być w ciągłym ruchu i potrzebują wiecznej uwagi ze strony dorosłych, którzy muszą dostarczać im nowych, interesujących wrażeń. Galeria handlowa Krupówki 40 zapewni najmłodszym wielu atrakcji!

Galeria Figur Stalowych

Znajduje się na poziomie -1. To niesamowite, jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym zgromadzone zostało prawie 100 eksponatów stalowych figur. Zobaczyć tutaj można konstrukcje pojazdów: samochodów i motocykli, a także rzeźby przedstawiające postacie z bajek, filmów, sławne osoby czy zwierzęta. Każdy obiekt można dotknąć i sfotografować, a na niektórych nawet usiąść! Jest to świetna atrakcja zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt, że spora część elementów budujących figury stalowe pochodzi z recyklingu stalowego złomu. 

Muzeum Be Happy

Muzeum Be Happy otwiera przed Wami świat, w którym wyobraźnia nie zna granic! W środku znajduje się wiele atrakcji dla dzieci, ścianek pełnych iluzji i bajkowych scenerii, gdzie zapozować można do niezwykłych zdjęć, a wszystko tak naprawdę zależy od Was. Zwłaszcza dzieciom odwiedziny w tym miejscu mogą przynieść wiele frajdy i pozwolić na przeżycie chwil, których nie miały okazji doświadczyć nigdy przedtem. Niewinne, dziecięce marzenia mogą się spełniać w Muzeum Iluzji Be Happy: kąpiel w wannie pełnej kolorowych kulek czy nurkowanie w basenie pianek marshmallow dostarczą niezapomnianych wrażeń!

Game Planet

Zmierzając na 2 piętro, nie można pominąć salonu gier z prawdziwego zdarzenia – Game Planet. Miejsca wyposażonego w nowoczesne gry dla starszych i młodszych: kultowe symulatory, gry zręcznościowe, a także stoły do gry w bilard. Najlepsi gracze mogą wymieniać zdobyte przez siebie bileciki na przeróżne nagrody, głównie zabawki i maskotki.

Inne atrakcje dla dzieci w Zakopanem

Na 2 piętrze centrum handlowego Krupówki 40 można poopowiadać dzieciom o historii, i to tej najdawniejszej. Wystawa prehistorycznych bestii rozbudza dziecięcą ciekawość i prowokuje do zadawania pytań. A jeśli chcesz zorganizować dzieciom rozrywkę na dłuższy czas – dobrym wyborem będzie familijny seans w kinie 3D.

Po całym dniu pełnym wrażeń u rodziców i maluchów pojawić się może „mały głód”. Wtedy warto zajrzeć na 4 piętro galerii, do restauracji Górski Browar, w której spróbować można pysznych potraw i napojów, zarówno na ciepło, jak i na zimno. Zapraszamy!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *