Centrum Handlowe Krupówki 40

Nasze pomysły na prezent na 18-stkę

sklepy zakopane

Nie ma nastolatka, który nie odlicza dni do swoich osiemnastych urodzin. Euforia towarzysząca temu wydarzeniu sprawia, że urodzinowy dzień wspomina się do końca życia! A wraz z nim – prezenty. Co zapadnie w pamięci solenizanta?

Prezent na osiemnaste urodziny – na co się zdecydować?

Doskonałym pomysłem na prezent z okazji 18-stych urodzin dla dziewczyny będzie biżuteria. Uniwersalna i ponadczasowa, która nigdy nie wyjdzie z mody. W Centrum Handlowym Krupówki 40 z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego! Apart, czyli lider stający na czele sklepów jubilerskich, zawsze staje o krok przed resztą. Oferuje najwyższej jakości biżuterię, która skradnie serce każdej kobiety. Asortyment salonu dedykowany jest przede wszystkim klientom, którzy cenią sobie niekonwencjonalne połączenie klasycznych form z nowoczesnymi trendami. Znajdziesz tutaj tradycyjny łańcuszek z 18-stką, zawieszkę stanowiącą pierwszą literę imienia solenizantki, klasyczne bransoletki, które nigdy nie wychodzą z mody.

Jeśli chcesz obdarować solenizanta warto wybrać się do sklepu Sizeer w Galerii Handlowej Krupówki 40. Wykwalifikowany personel z przyjemnością pomoże wybrać idealny prezent. Może klasyczne i ponadczasowe trampki Converse? A może bluza z najnowszej kolekcji marki uwielbianej przez jubilata?

Wspólnie spędzony czas

Jeśli solenizant nie wyprawia imprezy urodzinowej, może warto pomyśleć o kameralnym przyjęciu wśród rodziny i najlepszych przyjaciół? Z pewnością będzie to świetna niespodzianka! Świetnym miejscem na wspólne spędzenie czasu jest restauracja Góralski Browar. Pyszny obiad, regionalne piwo i malowniczy widok na Tatry to połączenie wprost idealne do świętowania tego wyjątkowego dnia.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *